Webi Kedi
Web Tasarım

Web Tasarım

Hayalinizi gerçekleştiriyoruz.


1.1 KURUMSAL WEB TASARIM HİZMETLERİ

Kurumsal web tasarım hizmetleri, sade, özgün olarak kullanılabilir, modern web tasarım trendlerine uygun projeler yapılmaktadır. Projelerinde uyguladığı bu anlayış, WebiKedi web site tasarımı projelerinin temelinin sağlam ve ortaya çıkan işlerin başarılı olmasını sağlayan unsurlardan biridir.

1.2 KURUMSAL WEB TASARIM ÇALIŞMALARI

Yaratıcı bir grafik tasarım ile bu tasarımın internete ortamına hazırlanmasını, test, yayınlama sürecini sağlar. Bu çalışmalarını günümüz teknoloji yeniliklerinden faydalanarak en iyi hizmeti sunmaktadır.

WebiKedi web tasarım ajansı, projelerinde firmaları analiz ederek ulaşması gereken hedefe götürür. Gerekli incelemeleri yaptıktan sonra firma ile toplantı yaparak fikirlerini sunar. Bu aşamada web site tasarımı genel görünümü, web tasarım giriş sayfası ve alt sayfa görünümleri incelenir. Müşteriyle birlikte ortak bir karar alındıktan sonra web tasarım projesini kod yapısı ile uyumlu hale getirip test aşamasından sonra yayın aşamasına geçilir. Bu süreçte web sitesine özgün, web yönetim paneli eğitimi verilir.

Web tasarım çalışmaları yayın aşaması aslında sadece hayallerinize bir adım atmaktır. Web tasarım ajansları projelerin hayatta tutunabilmesi için web ziyaretçi sayıları artırması gerekmektedir. Bu süreçte internet reklamcılığı devreye girer. Seo uyumlu yapılan web sitesinin daha iyi konumlar elde etmesi için Google Adwords analizi ve çalışmasını ile her zaman daha iyi konumda olmanızı sağlamak en önemli vazifemizdir.

2.1 RESPONSİVE WEB TASARIM NEDİR?

Web tasarım sayfaların birçok ekranlarda gösterim tipleri vardır. Responsive web tasarım projelerimizde masaüstü, tablet, telefon vb. ekranlarda düzgün görüntülenmesi ve rahat kullanıcı deneyimi sağlamak verdiğimiz en önemli hizmetlerden birisidir. Bu yüzden sadece masaüstü ekranlarımızda değilde günümüzde yaygınlaşan tablet ve telefon kullanımlarında web sitelerimizin güzel ve uyumluluk ile birlikte site içersinde kullanım kolaylığı sağlamaktayız.

2.2 RESPONSİVE WEB TASARIM FAYDALARI NELERDİR?

Responsive web tasarım faydaları nelerdir sorusuna başında açılan her ekranda uyumlu şekilde görüntülenmesidir. Gerekli içeriği büyültüp küçültmeden açılan ekranda düzgün görüntü vermesi rahat bir şekilde açılan web tasarım sayfasında gezinebilme olanağı sağlar.

Responsive web tasarım düzgün css ve html yapısı ile yapıldığında mobil cihazlardada arama motoru optimizasyonu (seo) için üst sıralarda gözükmesini sağlar. Daha hızlı web tasarım ve görünümle site performansını artırarak optimizasyon çalışmasıda yapılmış olur. Tek bir web tasarım ile tüm ekranlarda düzgün görüntülenme sağlarsınız. Responsive web tasarım hizmeti alarak tüm ekranlarda düzgün görüntülenen, hızlı çalışan tasarımınızla farkınızı yaratın.